Honor Band 9 küresel pazarlara açılıyor

Honor markası, Çin pazarında Band 9 adlı akıllı bilekliği ve diğer ürünleri olan Marvel Portable Bluetooth Speaker Pro ve GS4 akıllı saatini tanıttı. Marvel Portable Bluetooth Speaker Pro ve GS4 akıllı saat dünya çapında ne zaman satışa sunulacağına dair henüz bir bilgi yokken, Honor Band 9’un yakında daha fazla pazara gireceğine dair yeni belgeler ortaya çıktı.

BAE’nin TDRA sertifikasyon sitesinde RHE-B19 model numarası ile görülen Honor Band 9, bu sertifika ile Birleşik Arap Emirlikleri’nde yakında piyasaya sürüleceğinin işaretlerini verdi. Sertifika, ürünün teknik özellikleri hakkında bilgi vermezken, ürünün Çin’de zaten piyasada olması nedeniyle beklenen özellikler hakkında fikir sahibi olabiliyoruz.

Honor Band 9 küresel pazarlara açılıyor

Honor Band 9, 1.57 inçlik dikdörtgen bir AMOLED ekrana sahip ve 402 x 256 piksel çözünürlük, 302 PPI ve 60Hz tazeleme hızı sunuyor. Plastik bir gövdeye sahip olan cihaz, 5ATM su geçirmezlik özelliğine sahip. 96 farklı spor modu sunan bu akıllı bileklik, uyku takibi, kalp atış hızı ölçümü, kan oksijen seviyesi izleme ve stres seviyesi takibi gibi özelliklere sahip.

Bluetooth 5.3 bağlantısını kullanarak Android 9.0 ve üzeri akıllı telefonlar ile iOS 11 ve üzeri iPhone’lar ile uyumlu. Müzik kontrolü, arama uyarıları, uygulama bildirimleri, hava durumu güncellemeleri, alarmlar ve daha fazlasını içeren özelliklere sahip. Tam şarj ile cihaz, 14 güne kadar pil ömrü sunuyor. Bu yenilikçi ürünlerin tanıtımı, teknoloji dünyasında heyecan yaratırken, kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik çeşitli fonksiyonlar sunarak yaşamlarını kolaylaştırmayı amaçlıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x